Pomoc

Ako začať (registrácia) ?

Ak chcete pridávať svoje videá a komentáre k videám a taktiež využívať ďalšie komunitné funkcie portálu je potrebné sa zaregistrovať. Na registračný formulár sa dostanete kliknutím na link "Registrácia" v pravej hornej časti hlavnej stránky. Registráciu je potrebné vykonať len 1x. V prípade , že ste už v systéme zaregistrovaný, použite položku "Prihlásenie"

Ako si môžem upraviť profil ?

Profil si môžete zmeniť v sekcii „Moja štatistika“. V pravej hornej časti hlavnej stránky, kliknutím na link "Môj profil", si môžete zmeniť: heslo, užívateľské meno, profilový obrázok, meno a ďalšie osobné údaje....

Ako pridať video ?

Ak chcete pridať video, kliknite na ikonku „Pridaj video“ umiestnenú v pravom hornom rohu hlavnej stránky. Následne sa Vam zobrazí vstupný formulár.

Vo formulári vyplnte požadované údaje (krok 1 z 2 ) - Názov videa, Kľúčové slová, Popis videa a Kategórie. V položke "Popis videa" môžte slovne popísať obsah videa, upresniť alebo doplniť ďalšie informácie k videu, V rámci "Kategórii" si môžete vybrať maximálne 3 kategórie, v ktorých sa bude video zobrazovať. Následne kliknite na tlačidlo “Pokračuj“ v dolnej časti . Zobrazí sa druhá časť formulára „upload videa“ (krok 2 z 2)

Vyhľadajte video vo svojich súboroch a kliknite na tlačidlo “Choose File“. V sekcii „Broadcasting“ si vyberte, či chcete zobraziť Vaše video ako verejné alebo privátne. Verejne video je také, ktoré bude prístupné všetkým návštevníkom portálu. Privátne video bude prístupné len vybranej skupine užívateľov, ktorých si zvolíte v sekcii "Skupiny"

Nakoniec kliknite na tlačidlo „Pridaj video“ . Systém Vás informuje o priebehu uploadu. Úspešne pridané video podlieha kontrole administrátora. V prípade, že video vyhovuje Podmienkam používania portálu, zobrazí sa na portáli do 24 hodín od pridania. V prípade, že vložené video nie je v súlade s Podmienkami používania a Ochranou súkromia, môže administrátor portálu zobrazenie videa zamietnuť. O zamietnutí videa budete informovaný e-mailom. Pre viac informácii sledujte videonávod: „Ako vložiť vlastné video na portál www.akosatorobi.sk“

Kľúčové slová ?

Kľúčové slová sú také slová, ktoré opisujú Vaše video, aby ho bolo možné čo najjednoduchšie vyhľadať. Môžete zadať viac kľúčových slov, ktoré oddeľte čiarkou. Ak napríklad vkladáte video s tematikou surfovania zadajte slová: surfovanie, surfing, voda, vlny .

Ako pozerať video ?

Ak chcete pozerať video, kliknite na obrázok videa , prehrávanie sa automaticky spustí. V prípade, že sa automaticky nespustí, kliknite na tlačidlo Play na paneli pod videom .